Crans - Montana

Tato dvojice luxusních lyžařských středisek se nachází v pohoří Bernských Alp v kantonu Wallis na jihovýchodě Švýcarska. Pokud máte v oblibě slunce, sníh a skvělé sjezdovky, je to místo přesně pro Vás. Je pravda, že levně tu zrovna není, ale kdo si rád připlatí, užije si dovolenou v letovisku snů.

Do Crans – Montana jezdí velké procento mladých a bohatých lidí, kteří si zde chtějí užít zábavu. Je to středisko vybudované v moderním stylu a nabízí velké množství atrakcí a příležitostí k zábavě. Můžete se tu oddávat sportům jako lyžování, běžkování, nordic walking, klasická vysokohorská turistika, cyklistika, různé adrenalinové sporty a další. Zkrátka vše, na co si jen vzpomenete.

Kromě neuvěřitelného hýčkání sem smetánku láká golf. Každoročně se zde koná evropský golfový turnaj Masters. Kongresová turistika je také místní specialitou. V rámci těchto akcí se tu pořádají různé festivaly, koncerty, výstavy a veletrhy.

Večery je tu možné trávit ve velkém stylu v kasinu či různých restauracích, barech a klubech. Kdo se rád rozmazluje při nakupování, bude tu mít skvělou příležitost – módní butiky a značkové obchody čekají na Vaši návštěvu.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.