Lyžování Davos - Klosters

Lyžařské středisko Davos a Klosters nabízí přibližně 318 kilometrů parádních sjezdovek rozprostřených na šesti vrcholcích – Madrisa, Pischa, Jakobshorn, Rinerhorn, Parsenn a Schatzalp. Jedná se o největší zimní středisko v celých Alpách. Výhodou je, že si můžete zakoupit permanentky do jednotlivých oblastí a nemusíte platit kompletní skipas na všechny sjezdovky, když už předem víte, že je ani nevyužijete.

Nachází se tu sjezdovky jak pro začátečníky, tak pro zběhlé lyžaře, kteří si rádi svou jízdu okoření nějakou tou černou sjezdovkou či náročným freeridem. Lyžařský areál Madrisa nabízí přesně to, co hledají lyžaři začátečníci – mírné široké sjezdovky, kde si můžete vesele plužit a nemít strach, že Vás smete nějaký lyžařský nadšenec. Pro rodiny s dětmi jsou kromě Madrisu vhodné i areály Pischa Rinerhorn. V Madrisu se nachází dětský lyžařský park, kam mohou dát rodiče své děti, když si chtějí pořádně užít místní sjezdovky. Děti tu jsou ve svém živlu. Nejen že se tu učí lyžovat a věnují se jim kvalifikovaní instruktoři, ale též je tu skvěle vybavené dětské hřiště a dětská restaurace nabízející atraktivní dětská menu. Toto středisko je uzpůsobené dětem starším tří let.

Snowboardisté a freestylisté si na své přijdou v areálu Jakobshorn, kde se nachází skvělý fun park s U-rampou a různými překážkami. Kdo si rád zajezdí freeride, poměje se na zdejších svazích s čerstvým prašanem. Obtížnější sjezdy naleznete na Parsenn, kde je i nejdelší sjezdovka celého Davosu, která vede z Weissfluh do Küblis a měří 12 kilometrů. V Parsenn si také užijete noční lyžování.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.