St. Moritz

Sankt Moritz neboli Svatý Mořic je jedno z nejatraktivnějších center ve Švýcarsku. Sjíždí se sem smetánka ze všech koutů světa, aby se kochala pohádkovou přírodou a užila si aktivity, které toto malebné kosmopolitní městečko nabízí. Úspěch St. Moritz tkví v bohatství, zdraví a kráse.

St. Moritz leží na břehu rozlehlého jezera v kantonu Graubünden a okolí je obklíčeno špičatými vrcholky Alp. Jezdí se sem nejenom za atraktivními sporty, ale také za odpočinkem a lázeňstvím. Díky blahodárnému suchému klimatu, léčivým železitým pramenům a rašelině se ze St. Moritz stalo významné lázeňské centrum. Návštěvníky určitě potěší, že tu sluníčko svítí v průměru 322 dní v roce, což je naprostá paráda. Nejen, že si tu skvěle zasportujete, ale i Vaše dušička bude jásat pod vlivem hřejivých slunečních paprsků.

Toto město se stalo oblíbeným rekreačním centrem již ve druhé polovině 19. století. V dnešní době je St. Moritz prestižní záležitostí, kterou si dopřávají především ti movitější. Nacházejí se tu špičkové hotely, luxusní restaurace a obchody nabízející zboží nejlepších světových značek. Je-li právě toto Váš šálek kávy, určitě se sem vydejte, nebudete litovat.

St. Moritz byl dvakrát místem konání olympijských her a několika mistrovství světa v lyžování a v jízdě na skibobu. Pořádají se zde také koňské dostihy, soutěže v pólu, kriketu či golfu. Pokud holdujete aktivnímu sportu, můžete se tu oddávat horské cyklistice, jízdě na inlinech, turistice, horolezectví, lyžování, běžkování, windsurfingu, plachtění a mnohým dalším sportům. Milovníci umění a kultury si tu také přijdou na své.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.