Lyžování Engelberg

Lyžařské středisko Engelberg začíná svou zimní sezónu v prosinci a končí v květnu. Nachází se v nadmořské výšce 1 050 – 3 020 metrů nad mořem. Celkem disponuje 82 kilometry sjezdovek v pěti střediscích – Titlis, Trübsee, Jochpass, Engstlenalp, Brunni.

Povětšinou tu jsou červené sjezdovky střední obtížnosti. Engelberg je vhodným místem pro rodiny s dětmi a snowboardisty. Menší středisko Brunni je ideální pro výuku začátečníků a dětí. Rodiče určitě ocení místní Yetti park, kam mohou dát své děti, když budou mít chuť si pořádně zalyžovat. Snowboardisté se mohou vydovádět hned ve dvou funn parcích s četnými překážkami v Brunni a Jochpass. Ten, kdo má rád pořádné sjezdovky, bude nadšen z dvanáctikilometrové sjezdovky z vrcholku Titlis. Překonáte zde převýšení 2 000 m. Na Titlis Vás vyveze panoramatická lanovka. Jedná se o první otáčivou lanovku na světě Titlis Rotair. Ve výšce 3 020 m n. m. se nachází ledovcový park Titlis, který je v provozu po celý rok.

V Engelbergu si užijí i běžkaři. Přibližně 50 kilometrů pečlivě udržovaných tratí vede překrásnou přírodou kolem jezer i mezi horské výšiny.

Nejen děti, ale i dospělí si určitě užijí parádní sáňkařské dráhy v Brunni a Engstlenalp.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.