Lyžování St. Moritz

Lyžařské středisko St. Moritz se nachází v nadmořské výšce mezi 1 800 – 3 303 metrů nad mořem, takže se sněhovou pokrývkou tu moc velký problém není. Celkem je tu lyžařům k dispozici 350 kilometrů sjezdovek, na kterých si užije snad každý, ať už se jedná o začátečníky či zběhlé sjezdaře.

Největšími lyžařskými areály jsou Corviglia, Corvatsch, a Diavolezze. Corviglia nabízí mírné svahy vhodné pro snowboardisty a lyžaře požitkáře. Corvatsch je rájem pro carving a pořádá se zde noční lyžování. Středisko Diavolezza je skvělým místem pro náročné lyžaře, kteří si rádi vychutnávají rychlou a dravou jízdu. Také disponuje nejdelší sjezdovkou, která vede přes ledovec Mortertsch. Měří 10 kilometrů.

Pro rodiny s dětmi a začátečníky jsou vhodnější menší lyžařská střediska jako Zuoz, Samadan, Punt, Maloja a další. Ta se nacházejí kousek od St. Moritz a je možné se sem nechat vyvézt místními skibusy.

Pokud máte více než lyže rádi běžky, můžete využít 180 kilometrů běžeckých tratí, které vedou překrásnou krajinou lemovanou gigantickými horami a četnými jezery.

Najdi si svou dovolenou


Odjezd od:Návrat do:
Pouze Last-minute
Pouze First-minute

LAST MINUTE E-MAILEM

Pokud chcete být informováni o aktuální nabídce Last minute zájezdů, vyplňte Váš email.